Araç Kiralama Koşulları

 


Kiralama Koşulları

Kiralama Süresi ;

Beylikdüzü araç kiralama
En kısa araç kiralama süresi 24 saattir. Teslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 1/3'ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde CDW (Kasko) ücreti dahil tam gün ücreti alınır.

Uzun Süreli Kiralamalar ;

Beylikdüzü araç kiralama
Uzun süreli araç kiralama için en az kiralama süresi 15 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için 0212 873 60 55 no'lu telefondan ofisimizi arayabilirsiniz.

Sürücü Belgesi - Kullanım Yaşı;

Ekonomik sınıfta en az 18 yaş, orta sınıfta en az 21 yaş, üst sınıfta en az 27 yaş, lüks sınıfta ise 32 yaş mecburiyetimiz vardır.

İlave Sürücü;

Beylikdüzü Kiralık Araçlar Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.

Fiyatlara Dahil Olan - Olmayan Hususlar;

Fiyatlara araçların günlük 300 km kullanım hakkı, araç bakım giderleri, kasko ve Katma Değer Vergisi (KDV) dahildir. Yakıt, köprü, otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar, tek yön ücreti, araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu gibi ekstra talepler ve fiyatlara dahil değildir.

Ödeme - Depozit;

Beylikdüzü Kiralık Araçlar; Kira ücretlerinin ödenmesinde nakit kabul edilir.. Araçların müşteriye teslimi mevcut depo yakıtı ile yapılır, aynı oranda depo yakıtla geri alınır, eksik veya boş depo yakıtla yapılan iadelerde yakıt fark ücreti, servis ücreti ilavesiyle talep edilir.
Mosttur Rent a Car fiyat ve koşulları ile tarifede belirtilen araç tiplerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Trafik Cezaları;

Firmamıza ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı (mail order) ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

Önemli Notlar;

Kullanımdan doğabilecek hasarlar, kızaklı teypler araç üzerinde bulunan ruhsat, trafik seti, plaka v.b gibi iç dış donanımların zarar görmesi sigorta kapsamına girmez. Kaza raporlarının 48 saat içinde tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir.

Beylikdüzü Rent A Car
Mosttur | SAFİR TUR TURİZM TEKSTİL GIDA İNŞ SAN VE TİC LTD ŞTİ