İSPANYA VİZESİ

İSPANYA VİZE BASVURU SÜRECİ VFS GLOBAL ARACILIĞI İLE GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR. ÖZELLİKLE KISA DÖNEM VİZE BASVURULARINA KONSOLOSLUKLUK BAKMAMAKLA BERABER YETKİLENDİRMİŞ OLDUĞU TEK KURUM İDATA’DIR.

RANDEVU ALMAK İÇİN 0212 873 60 55
GEREKLİ EVRAKLARA BURADAN ULAŞABLİRSİNİZ

İSPANYA VİZE İŞLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİLEBİLMESİ İÇİN MUTLAKA RANDEVU ALMANIZ GEREKMEKTEDİR.RANDEVUSUZ BAŞVURULAR KESİNLİKLE KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

İSPANYA VİZESİ ALMAK İÇİN İŞLEM SÜRECİNDE HAZIRLANMASI GEREKLİ OLAN BELGELERİN VE PASSAPORT İŞLEMLERİNİN 1 AY ÖNCESİNDEN HAZIRLIK SÜRECİNE DAHİL OLMASI VE İŞLEMLERİNİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİ VİZE BAŞVURU ZAMANIN İŞLEYİŞİ VE ZAMAN İÇERİSİNDE HERHANGİ BİR SORUN İLE KARŞILAŞILMAMASI AÇISINDAN BÜYÜK ÖNEM TAŞIMAKTADIR.

İŞLEMLERİN GERÇEKLEŞMESİ VE İSPANYA KONSOLOSLUGU TARAFINDAN İŞLEMLERİNİN RESMİ SÜRESİNİN GERÇEKLEŞTİRİLMİŞ OLDUGU ARACI KURUM OLAN BLS İNTERNATIONAL ARACILIGIYLA GERÇEKLEŞTİRİLEREK RESMİ SÜRECİN BAŞLAMASI GEREKMEKTEDİR.

VİZE BAŞVURUSU SÜRESİ BLS INTERNATIONAL OFİSLERİNDE BAŞLAMAMAKTIR. SCHENGEN ÜLKESİ OLAN NORVEC E GİTMEK İÇİN HAZIRLANAN BELGELERİN VE PASSAPORTUN RANDEVU GÜNÜNDE ELDEN TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR. EGER EYLÜL AYI 2014 YILINDA HERHANGİ BİR SCHENGEN ÜLKESİNE ÇIKIŞINIZ BULUNMUYORSA BAŞVURU SAHİPLERİNİN BİZZAT IDATA OFİSİNE GİTMELERİ GEREKMEKTEDİR.

BLS INTERNATIONAL TARAFINDAN VERİLEN VİZE TÜRLERİ AİLE BİRLEŞİMİ ÇALIŞMA VİZESİ TİCARİ VİZE TRANSİT VİZE ERASMUS VİZESİ TURİSTİK VİZE AİLE VE ARKADAŞ ZİYARETİ VİZELERİDİR.

ALINAN İSPANYA VİZESİ İLE VİZE BİTİŞ TARİHİNE KADAR DİĞER SCHENGEN ÜLKELERİNE DE GEÇİŞ YAPILABİLİR.