UMRE

Günaha bulanmış hayatlar, kaybolmuş benlikler, çorak gönüller, O'nunla yeniden hayat buldu. Karanlığın ortasında doğan güneş, çöle inen nur, bir rahmet peygamberi Hz. Muhammed (sav).
Şimdi o kutlu beldeye, Efendimizin izinde yürümeye, O'nun misafiri olmaya, burada yaşadıklarını görürcesine hissetmeye, arınmaya, arzın kalbine kalbimizin arzı için gidiyoruz.

Merhameti sonsuz olan yüce yaratıcının "Haccı ve umreyi Allah için tamamlayın." buyurduğu, Efendiler efendisinin (sav) "Hac ile umre, körüğün demirdeki pislikleri temizlemesi gibi günahı ve fakirliği giderir." müjdesini verdiği, kadınların içinde savaş bulunmayan cihadı olan, kendimiz adına yapabildiğimiz gibi sevdiklerimiz için de eda edebildiğimiz arınma kurnasıdır hac ve umre. "Ramazan ayı geldiği zaman umre yap, çünkü Ramazan ayı içinde yapılan umrenin sevabı, haccın sevabı gibidir." müjdesi de hangi sebeple olursa olsun Hacca gidemeyenlere bir başka fırsat arınmak için… Öyle mübarek bir beldeye gidiyoruz ki orası, ev sahibinin her geleni özel bir misafiri kabul edip ağırladığı "Kim beni vefatımdan sonra ziyaret ederse, hayatımda ziyaret etmiş gibidir ve her kim ziyaret niyetiyle bana gelirse ve maksadı sadece beni ziyaret olursa, kıyamet gününde şefaatim ona vacip olur" dediği kutlu bir belde… "Mescidimde kılınan bir namaz, Kâbe dışında herhangi bir yerde kılınan 1000 namazdan hayırlıdır. Kabede kılınan bir namaz, diğer yerlerde kılınan 100.000 namazdan daha hayırlıdır." Şimdi hazır mısınız? Efendiler Efendisinin ayak basıp şereflendirdiği bu mübarek topraklarda yürümeye, Hazır mısınız? O'nunla birlikte binlerce sahabe-i kiramın yaşadığı bu mübarek beldelerin havasını soluklamaya…

Umre gruplarımızın dolmasına karşın en az 1 ay önceden belirlediğiniz umre programlarına kayıt yaptırınız. Vize işlemleri için gerekli olan pasaport ve resmi evrakları 25 gün önceden acentemize veya merkezimize teslim ediniz. Umre programlarına kesin kayıt için müşteri temsilcilerimizle umre sözleşmesi ve kaparo ödemesini yapmanızı rica ederiz.
Satışlarımızda T.C.M.B Satış Kuru Baz Alınmaktadır.

HEDİYELERİMİZ

-UMRE EL ÇANTASI (BAY)
-UMRE EL ÇANTASI (BAYAN)
-UMRE DUALARI
-UMRE REHBERİ
-HAC UMRE DVD'Sİ

-İHRAM (Erkekler için)
-İHRAM KEMERİ
-SECCADE
-ZEMZEM 10 LT (TÜRKİYE' DE VERİLİR)
-SIRT ÇANTASI
-CENNETÜL BAKİ KROKİSİ


ÇOCUK ÜCRETİ

Not : Çocuk için yatak istemeyen ailelerin dilekçe vermesi gerekmektedir.

 

FİYATA DAHİL HİZMETLER