Blog

Fiyat

$839

Süre

11 days

Max İnsan

30

Min Yaş

Değerlendirmeler

4.2

Genel

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

 Sharm El Sheik 4 Standart Oteller4 ve 5  Standart Oteller

Dahil/Hariç

 • İki dilli uzman rehber
 • Özel Taşımacılık
 • Giriş ücretleri (Teleferik ve Ay Müze)
 • öğle yemeği su, muz elma ve çikolata
 • Giriş Ücretleri
 • 5 Yıldızlı Konaklama
 • Havaalanı Transferleri

Tur Planı

1.Gün

Saat 20:30 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı buluşma.
Saat 23:30 Pegasus Havayollarına ait PC 634 sefer sayılı tarifeli uçuşla Sharm’a hareket ediyoruz.
Not: Uçuş saatleriniz sebebiyle varışta hemen oda alabilmeniz için otel rezervasyonunuz bugünden başlamaktadır.

2.Gün

Saat 01:05 Varış. İşlemlerin ardından, otelimize transfer ve odalara yerleşme. Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek SeaSope Yarı Denizaltı ve/veya Buggy/ATV Çöl Safarisine katılabilirsiniz. Akşam yemeğinin ardından,  Panoramik Sharm Şehir Turu gerçekleştireceğiz. Barış Anıtı, Eski Şehir Merkezi, El Sahaba Camii gibi şehrin önemli yerlerini gezdikten sonra Soho Meydanında serbest zaman veriyoruz. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer ve konaklama.

3.Gün

Kahvaltı ve akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Dahab Turuna katılabilirsiniz.

4.Gün

Kahvaltı, akşam yemeği otelimizde. Odalar saat 12:00’da boşaltılacaktır. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Ras Mohammed Tekne Gezisine ve/veya Akşam Yemekli ve Şovlu Bedevi Gecesine katılabilirsiniz. Akşam yemeğinin ardından serbest zaman. Sonrasında, Kahire’ye doğru yola çıkıyoruz. Geceniz otobüste geçecektir. (Yaklaşık 510 km)

5.Gün

Varışımızda, yerel bir restoran ya da otelde kahvaltımızı alacağız. Gününüz serbest. Odalara giriş saati 14:00’dır. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli 3 Dinin Merkezi Eski Kahire & Medeniyet Müzesi Turuna veya Tam Günlük Öğle Yemekli Sakkara Piramitleri Turuna ve/veya Nil’de Filaka Turuna katılabilirler.
Not: Tura katılmayacak misafirlerimiz konaklayacağı otele bırakılacaklardır.

6.Gün

Kahvaltı ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Piramitler, Müze ve Khan el Khalil Çarşısı Turuna katılabilirsiniz. Gecenizi ise ekstra Nil’de Akşam Yemekli ve Şovlu Tekne Gezisi ile şenlendirebilirsiniz.

7.Gün

Kahvaltı odaların boşaltılmasının ardından Panoramik Kahire Şehir Turu gerçekleştireceğiz. Bu gezimizde; Nasr Mahallesi ve Heliopolis bölgelerindeki Meçhul Asker Anıtı ve Enver Sedat Anıt Mezarı, Baron Empain Sarayı, ünlü Tahrir Meydanı, Nil nehri boyunca uzanan şehir merkezi, Kasr el Nil, Cezire Adası gibi belli başlı yerleri göreceğiz. (Not: Kahire’de genelde yoğun trafik olduğundan kaldığınız otelin bölgesi, geziye katılacak diğer misafirlerin otellerinin bölgeleri ve yoğun trafik durumuna göre sizlerin konforu için tur içeriğinde ve/veya akışında değişiklik olabilir. Ardından, Hurghada’ya transfer. (Yaklaşık 465 km) Varışımızla birlikte otelimize transfer, akşam yemeği ve odalara yerleşme.
Not: Hurghada’ya varış saatimize göre oteldeki akşam yemeği ‘’geç akşam yemeği’’ konseptinde olabilir.

8.Gün

Kahvaltı, akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Giftun Adası Portakal Koyu Tekne Turuna katılabilirler.

9.Gün

Kahvaltı, akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Luksor Turuna katılabilirler.

10.Gün

Kahvaltı otelimizde. Dinlenebilmeniz için serbest zaman. Odalar saat 12:00’da boşaltılacaktır. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Denizaltı Turuna katılabilirler. Akşam üstü otelimizden Panoramik Hurghada turumuz için hareket ediyoruz. Yeni Hurghada ve Eski Şehir Merkezi, Al Mina Camii, Marina Bölgesi, St. Mary Kıpti Kilisesi, Balık Hali, göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından, akşam yemeği ve alışverişleriniz için merkezde serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer.

11.Gün

Saat 01:50 Pegasus Havayollarına ait PC 621 sefer sayılı uçak ile İstanbul’a hareket.
Saat 05:30 İstanbul’a varış. Bir başka gezimizde görüşmek dileğiyle…

Yorumlar

4.2/5
Wonderful
1 verified review
Location 3/5
Amenities 4/5
Services 5/5
Price 4/5
Rooms 5/5

1 Comment

 1. 4.2

  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price
  • Rooms

  Turumuz Çok güzel geçti Herşey için çok teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Location
 • Amenities
 • Services
 • Price
 • Rooms

Book This Tour

please, select date first

Son Dakika Fırsatları

Login

“THY beylikdüzü bilet acentesi Türk hava yolları beylikdüzü acentesi. Pegasus beylikdüzü acentesi Vize işlemleri, Eğitim Danışmanlığı, Uçak Bileti, beylikdüzü schengen Vize hizmeti”

Address

Büyükşehir Mahallesi, E-5 Yanyolu Plaza İş Merkezi Giriş Kat, 34520 Beylikdüzü/İstanbul

Phone

Email

mosttur@mosttur.com